Türkiye’de en çok kullanılan alışveriş sitelerinde çok satan ve çok favorilenen ürün olmasının başarısı ile bugünlerdeyiz..

2017 senesinde çıktığım bu yola "By Suu Sever” markamı tescil ettirip ; aklımda ki tesettür mayo ve tesettür bone modellerini tasarlayıp patentlerini aldım. Herkes tarafından çokça sevilen mayo ve bone modellerimiz kısa süre içerisinde Türkiye’de en çok kullanılan alışveriş sitelerinde çok satan ve çok favorilenen ürün olmasının başarısı ile bugünlerdeyiz..Sektörümüz de konumumuz itibari ile izlediğim politika; fazla ürün çeşidi ile satışta olmak değil , her kategoriden tasarladığım birkaç favori ürün ile satışlarıma devam etmekteyim. Kalabalık mağaza kültüründen daha çok butik mağazacılık anlayışı içerisindeyim. Yurt içi ve Yurt dışı satışlarımız ile tüm dünyada adımızdan çokça söz ettiriyoruz.

Bizi tercih eden herkese çok teşekkür ederim..

Beyza Su Sever

%100
Türk Sermayesi

  • Paraşüt Kumaş

    By Suu Sever tesettür mayosu aradığınız mahremiyet ve estetiği bir arada sunar. Şık tasarımı ile tarzınıza uyum sağlayan tam kapalı mayo; bol kesimi, iç göstermeyen ve yapışmayan kumaş özellikleri ile mahremiyet kaygılarınızı da giderir.

  • Hafif ve konforlu

    By Suu Sever, kapalı mayosu üretiminde su çekmeyen kumaş kullanarak mayoların ağırlığını azaltır. Böylece bikini konforuna yakın bir rahatlık ile tesettür mahremiyetini bir arada sunar. Size ise suyun tadını çıkarmak kalır.

  • Gün Boyu Rahatlık

    By Suu Sever uzmanlığı ile üretilen tesettür kadın mayosu mahremiyetiniz ve hassasiyetiniz göz önüne alınarak hazırlandığından yüzerken istediğiniz gibi hareket etme imkanı verir.

Mahremiyete Saygılı

By Suu Sever uzmanlığı ile üretilen tesettür kadın mayosu mahremiyetiniz ve hassasiyetiniz göz önüne alınarak hazırlandığından yüzerken istediğiniz gibi hareket etme imkanı verir. Mayo üstü vücudunuzu dizlerinize kadar kapatacak şekilde üretildiğinden hem yüzerken hem de ayakta dururken aradığınız kapanmayı size sunar. Günlük kıyafetler için ya da diğer sporlar için üretilen kıyafetler iç gösterdiğinden mayo olarak kullanıma uygun değildir. By Suu Sever tesettürlü kadın mayosu için kaliteli iç göstermeyen kumaşlar kullanır. Bununla birlikte bol imal edilen mayo üstü üzerinize yapışmayacağından vücut hatlarınızı belli etmez.